Interiér znamená vnitřní prostor. Změna začíná právě tam.

BABET-page-Babeta-2000px_1024x1024

Babeta Ondrová (foto Tomáš Dittrich)

 

"Vytvářím autorské tapety a grafické obrazy. Baví mě měnit a nově definovat interiéry, ať už je to domov, nebo kancelář, či veřejný prostor. Můžete realizovat velkou proměnu, nebo jen podpořit atmosféru detailem a cítit prostor nově. Budu ráda u toho".


Projekt Babet je moje autorské tvůrčí pokračování, další kreativní kapitola mého příběhu. Jsem grafická designérka a věnuji se široké škále témat – navrhuji loga, korporátní identity, kampaně, věnuji se knižní i časopisecké grafice a nejrůznějším reklamním zakázkám. Zcela speciální místo v mé tvorbě ale zaujímají tapety a grafické obrazy do interiéru.

V roce 2009 jsem v tandemu s Janem Slovákem založila, a poté třináct let vedla, značku Lavmi. Byla to srdeční záležitost a obrovská zkušenost. Podařilo se nám uvést na trh originální kolekce autorských tapet a interiérových doplňků. Vyzkoušela jsem, jaké to je vybudovat firmu od loga a webu, přes veškeré produkty až po komunikaci se zákazníky z celého světa. Projektem Babet na obsah Lavmi navazuji.

Moje vášeň pro vzory, dekory, interiéry a proměny totiž plane dál. Pořád mi pod rukama vznikají nové tvary a kompozice. Zkouším nové techniky, přístupy a osciluji od designu k volné tvorbě. Pracuji intuitivně, některé věci jsou razantnější, některé jemnější. Všechno to spojuje hledání harmonie, vyváženost barev a tvarů – cit a vtip.

Chci inspirovat k odvaze měnit věci kolem nás, což může začít v prostředí, kde jsme nejradši – doma. „Doma“ je náš prostor bezpečí, klidu, obnovy energie, prostor intimity a těch nejdůležitějších vztahů. Je to místo, na kterém hodně záleží. Není třeba velkých investic, abyste svůj byt osvěžili, zútulnili, podtrhli nebo změnili jeho atmosféru. I my se stále měníme. Grafický obraz nebo tapety doží bez velké investice kouzlo proměny interiéru dokonale zařídit.

Babet

Zeptejte se mě

Nevíte si rady? Poradím vám.

Odeslat dotaz